Vademecum matura - Matematyka (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GREG0252
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375176599
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h
  • 39,99 zł
  • Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, PayU, PayPal

Pełna nazwa: Vademecum matura - Matematyka
Autor:
Robert Całka, Ewa Gałęska

Opis produktu:
Vademecum Matura - matematyka Wydawnictwa GREG zawiera całość materiału niezbędnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodne z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera zagadnienia zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Każdy poziom zawarto w osobnej części książki, aby ułatwić korzystanie z niej.
Wszystkie zadania w repetytorium zostały opatrzone szczegółowymi informacjami, jak je rozwiązać, wraz z tłumaczeniem rozwiązania krok po kroku. Komentarze na marginesach wskazują szczególnie ważne momenty w działaniach i objaśniają opisywane czynności. Tam, gdzie jest to potrzebne, zadaniom towarzyszą czytelne i wyraźne rysunki. Każdy dział poprzedzono potrzebnymi informacjami teoretycznymi i użytecznymi wskazówkami. Najważniejsze pojęcia wyróżniono ramkami. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych tematy i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze.
Vademecum Matura - matematyka Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą zarówno dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, jak dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.
Znaczek pewniak na teście wskazuje zadania takiego typu, jaki ze szczególnym prawdopodobieństwem pojawi się na teście lub sprawdzianie.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Vademecum
Liczba stron: 440
Wymiary: 17x24
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788375176599
Kod ISBN: 978-83-7517-659-9