Trzej muszkieterowie - wydanie z opracowaniem i streszczeniem OT (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GREG0343
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375177596
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48h
  • 19,99 zł

Pełna nazwa: Trzej Muszkieterowie
Autor:
Aleksander Dumas

Opis produktu:
Wydanie Trzech muszkieterów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.
Trzej muszkieterowie to jedna z najsławniejszych powieści historycznych doskonałego francuskiego pisarza, Aleksandra Dumasa. Książka zawiera pełen tekst powieści, bez skrótów i zmian. Opowiada historię czterech przyjaciół, którzy z narażeniem życia ratują honor ukochanej królowej, potem zaś walczą ze śmiertelnie niebezpieczną kobietą-szpiegiem. Wszystko to na tle wydarzeń historycznych i z udziałem historycznych postaci, przedstawionych przez autora jak żywe. Ciekawi bohaterowie, wartka akcja, niespodziewane sytuacje - od tej książki nie można się oderwać.
Książka zawiera szczegółowe opracowanie, przygotowane we współpracy z najlepszymi nauczycielami, zawierające wszystkie treści wymagane na lekcjach oraz odpowiedzi na pytania najczęściej pojawiające się w testach i na klasówkach.
Wydanie w twardej oprawie jest ekskluzywne, trwałe i będzie doskonałą ozdobą uczniowskiej biblioteczki.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2019
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Lektury
Liczba stron: 464
Wymiary: 15x21
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788375177602
Kod ISBN: 978-83-7517-760-2