Pamiętnik Czarnego Noska - wydanie z opracowaniem i streszczeniem OT (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11083
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375173468
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48h
  • 14,99 zł

Pełna nazwa: Pamiętnik Czarnego Noska
Autor:
Janina Porazińska

Opis produktu:
Wydanie Pamiętnika Czarnego Noska kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.
Czarny Nosek to wesoły miś, którego właścicielką jest sympatyczna dziewczynka - Małgosia. Miś jest miły, ciekawski i chętnie zaprzyjaźni się z każdym, kogo spotyka. Razem z Małgosią poznaje miejskie życie, ale prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy gubi się i trafia na wieś, do prawdziwego dzikiego lasu, a potem na górskie hale. Nowi znajomi, nowe miejsca, nowe sytuacje... Wybierzcie się i Wy w podróż po Polsce z Czarnym Noskiem, a na pewno nie będziecie się nudzić!
Ponadczasowa, znana wielu pokoleniom książka Janiny Porazińskiej po raz pierwszy w wydaniu lekturowym z opracowaniem! Uczeń znajdzie tu opisy bohaterów, streszczenie akcji, wyjaśnienie problematyki, plan wydarzeń - a wszystko prostym językiem, zrozumiałym dla najmłodszych uczniów.
Teraz także w niezwykle trwałej i estetycznej twardej oprawie.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Lektury
Liczba stron: 96
Wymiary: 15x21
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788375173468
Kod ISBN: 978-83-7517-346-8