Nowe dyktanda SP klasa 4-6 (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GREG0149
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375175936
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h
  • 12,90 zł

Pełna nazwa: Nowe dyktanda SP klasa 4-6
Autor:
Małgorzata Białek, Krystyna Cygal, Anna Kremiec, Beata Kuczera, Lucyna Szary, Elżbieta Szymonek, Barbara Włodarczyk, Joanna Zawadzka

Opis produktu:
Nowe dyktanda 4-6 to zbiór różnorodnych tekstów dyktand do czytania dzieciom. W zależności od wieku ucznia danej klasy dyktanda różnią się długością i poziomem trudności. Aby łatwo można było odnaleźć teksty dotyczące odpowiedniej trudności ortograficznej, wprowadzono wyraźnie widoczny na stronach podział według ćwiczonej trudności. Oprócz niego pojawia się też skala dzieląca dyktanda na łatwe, średnie i trudne, aby dodatkowo ułatwić pracę z dziećmi pozwalającą na szybkie osiągnięcie efektów bez zniechęcenia do ćwiczeń. Teksty mają różnorodną tematykę, część jest humorystyczna, inne są rymowane.
Teksty dyktand poprzedza wstęp gramatyczny, zawierający reguły gramatyczne z przykładami, opisane zrozumiałym, przystępnym językiem. Dzięki specjalnemu klejeniu każdą stronę książki można łatwo wyrwać i dać dziecku lub powielić. Dodatkowym atutem jest ładne, estetyczne, kolorowe opracowanie graficzne.
Nowe dyktanda 4-6 to książka, która sprawdzi się idealnie zarówno w codziennej pracy nauczycieli przygotowujących dyktanda dla całej klasy, jak dla rodziców i opiekunów samodzielnie pracujących z dzieckiem w domu.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Dla dzieci
Liczba stron: 180
Wymiary: 17x24
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: miękka
Kod EAN: 9788375175936
Kod ISBN: 978-83-7517-593-6