Kolorowa klasyka: Ziele na kraterze OT (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GREG0365
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375178814
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h-48h

  • Historia ceny
  • 44,90 zł

Pełna nazwa: Ziele na kraterze
Autor:
Melchior Wańkowicz

Opis produktu:
Ziele na kraterze w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe archiwalne fotografie, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.
Przedstawiamy jedną z najbardziej znanych książek autorstwa Melchiora Wańkowicza - Ziele na kraterze. Utwór ten stanowi zbeletryzowany zapis historii rodziny autora na tle czasów, w jakich przyszło jej żyć.
W charakterystyczny dla siebie sposób autor prezentuje barwne, ciekawe, pełne niespodzianek dwudziestolecie międzywojenne, będące swoistym zderzeniem polskiej tradycji z nowoczesnością i postępem, ale też trudne i niebezpieczne czasy drugiej wojny światowej i powstania warszawskiego, które na zawsze odcisnęło tragiczne piętno na rodzinie Wańkowiczów. Galeria bohaterów występujących w utworze to postacie żywe, interesujące, wielowymiarowe, nakreślone bez prób idealizacji - i właśnie dlatego książka zaciekawia i nie pozwala pozostać obojętnym.
Przedstawiamy wydanie w znanej i poczytnej serii Kolorowa Klasyka - zilustrowane oryginalnym materiałem zdjęciowym z archiwum rodziny, przygotowane w estetycznej, stonowanej szacie graficznej. Jest to wydanie kompletne, bez cięć w treści, w pełni zgodne z oryginalnym tekstem autora – bez późniejszych zmian i poprawek redakcyjnych. Wersja w twardej oprawie jest szczególnie trwała i elegancka.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Lektury
Liczba stron: 372
Wymiary: 17x24
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788375178814
Kod ISBN: 978-83-7517-881-4