Już czytam: Zagadki matematyczne - Wszystko gra (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11474
  • Producent: ZIELONA SOWA
  • Kod producenta: 9788379838493
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48h
  • 9,99 zł
  • Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, PayU, PayPal

Pełna nazwa: Już czytam: Zagadki matematyczne - Wszystko gra!
Autor:
Marcin Kozioł, Weronika Bartczak

Opis produktu:
Seria „Już czytam” to książki do pierwszego samodzielnego czytania. Krótkie zdania, duże litery i wciągające historie - właśnie tyle potrzeba, by pokochać czytanie. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów, które znalazły się w danej opowieści. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.

Co czeka nas Was w tej części serii „Już czytam. Zagadki matematyczne”?

Kasia i Marcin uwielbiają rozwiązywać zagadki. Postanawiają założyć kanał na YouTubie. Nazywają go „01, zgłoś się!” i odtąd znani są jako Zero i Jedynka. Nowa zagadka okaże się nie lada wyzwaniem, a bohaterowie nie tylko odkryją liczne tajemnice zera i jedynki, ale nauczą się też szyfrować informacje jak w starych komputerach.

„Już czytam. Zagadki matematyczne” to seria przygotowana z myślą o wszystkich dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem oraz przy okazji chcą poznać podstawowe zagadnienia matematyczne. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.


Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2021
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Kategoria: Dla dzieci
Liczba stron: 48
Wymiary: 14,5x20,5
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: miękka
Kod EAN: 9788381549608
Kod ISBN: 9788381549608