Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową OM (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10733
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375173802
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h
  • 26,90 zł
  • Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, PayU, PayPal

Pełna nazwa: Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową (OM)
Autor:
praca zbiorowa

Opis produktu:
Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową to książka doskonała dla każdego dziecka, które chce nauczyć się czytać. Zastosowano w niej metodę sylabową, która jest popularna od lat i niezwykle skuteczna. Dzięki niej już kilkuletnie maluchy zdobywają umiejętność czytania! Dziecko poznaje literki, następnie składa z nich sylaby, by przejść do odczytywania wyrazów i całych zdań. Poziom trudności wzrasta stopniowo, dzięki czemu nauka czytania jest szybka i bezproblemowa, a dziecko czyta płynnie i ze zrozumieniem.
Wielką atrakcją Elementarza... są zamieszczone w jego drugiej części czytanki - najbardziej znane bajki, klasyka polskiej literatury dziecięcej. Są tu więc bajki Krasickiego, Fredry, Mickiewicza, popularne wiersze Jachowicza czy Konopnickiej. Gwarantują one doskonałą zabawę, która jednocześnie utrwali umiejętność czytania i rozbudzi w dziecku miłość do polskiej literatury.
Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową to książka przygotowana z najwyższą starannością, we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i metodykami. Twarda, kolorowa okładka gwarantuje trwałość książki, a piękne ilustracje i barwne strony przyciągną oko małego czytelnika.
Serdecznie polecamy!

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Edukacyjne
Liczba stron: 160
Wymiary: 21x29
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: miękka
Kod EAN: 9788375173802
Kod ISBN: 978-83-7517-380-2