Czytanie ze zrozumieniem (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GREG0084
  • Producent: GREG KRAKOW
  • Kod producenta: 9788375175127
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h-48h

  • Historia ceny
  • 11,90 zł

Pełna nazwa: Czytanie ze zrozumieniem
Autor:
Marta Kurdziel

Opis produktu:
Książka Czytanie ze zrozumieniem powstała z myślą o uczniach pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, którzy potrafią już czytać, ale mają problemy ze zrozumieniem i zapamiętaniem treści tego, co przeczytali. Wbrew pozorom przejście od „technicznego” procesu czytania do skupienia się na sensie czytanego tekstu dla wielu dzieci jest bardzo trudne. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń, które pokazują, w jaki sposób analizować czytanki i na co zwracać uwagę.
Zadania oparte są na prostych tekstach, na znanych i popularnych utworach literackich (baśniach i wierszach) oraz na codziennych sytuacjach, dzięki czemu dzieci będą miały okazję zapoznać się ze znaczeniem pocztówki z wakacji czy plakatu teatralnego i przekonać się w praktyce, że umiejętność rozumienia tego, co czytają, jest potrzebna i przydatna na co dzień. Część zadań przedstawiona jest w formie obrazkowej, co sprawia, że książka staje się przyjemniejsza i zabawniejsza dla małego odbiorcy.
Autorka książki jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką, co gwarantuje dostosowanie zadań do możliwości percepcyjnych dziecka oraz głębokie zrozumienie, co może sprawiać dziecku trudność i jak temu zaradzić.
Polecamy Czytanie ze zrozumieniem każdemu dziecku, które ma problem z analizowaniem przeczytanego tekstu!

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2019
Wydawnictwo: Greg Krakow
Kategoria: Dla dzieci
Liczba stron: 64
Wymiary: 20x29
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: miękka
Kod EAN: 9788375175127
Kod ISBN: 978-83-7517-512-7