Słuchowiska dla Dzieci na płytach CD

09-02-2017

Słuchowiska dla Dzieci ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Słuchowiska, to coś więcej niż samo przeczytanie tekstu bajki. Treść danej bajki wzbogacona jest o różne dźwięki i piosenki a czasami o udział dzieci w słuchowisku. To wszystko bardzo mocno pobudza wyobraźnię u dzieci. Tak więc warto od czasu do czasu oprócz czytania bajek na dobranoc, włączyć przed snem ciekawe słuchowisko. Wydania na płytach CD nadają się również do słuchania podczas podróży.

Słuchowiska są uzupełnieniem dla czytanej książki i mają długą historię zapoczątkowaną przez Polskie Radio prawie 100 lat temu. Pierwsza emisja słuchowiska miała miejsce w 1926 roku i aż trudno uwierzyć, że ta forma czytanej bajki jest popularna aż do dzisiejszego dnia.

W Naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt wydań słuchowisk na płytach CD. W słuchowiskach tych głosu użyczyli znani polscy aktorzy, tacy jak: Irena Kwiatkowska, Krystyna Sienkiewicz, Piotr Fronczewski, Marek Kondrat, Aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu i inni.

Pełna lista słuchowisk:
Słuchowiska dla dzieci na płytach CD