Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Tajemnica kawiarni (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GRA5-U74
  • Producent: ZAKAMARKI
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48h
  • 22,90 zł

Zdaje się, że przestępca dokładnie wie, kiedy uderzyć! Już po raz trzeci w ciągu krótkiego czasu okradł kawiarnię w miasteczku Valleby. Za każdym razem kasa była pełna. Czyżby ktoś z pracowników Café Marcepan był w zmowie ze złodziejem? Lasse i Maja mają swoje podejrzenia...

Pełna nazwa: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Tajemnica kawiarni
Autor:
 Martin Widmark

Opis produktu:
Zdaje się, że przestępca dokładnie wie, kiedy uderzyć! Już po raz trzeci w ciągu krótkiego czasu okradł kawiarnię w miasteczku Valleby. Za każdym razem kasa była pełna. Czyżby ktoś z pracowników Café Marcepan był w zmowie ze złodziejem? Lasse i Maja mają swoje podejrzenia... Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2009-03-26
Wydawnictwo: Zakamarki
Kategoria: Dla dzieci
Liczba stron: 76
Wymiary: 15x21,5
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788360963609
Kod ISBN: 978-83-6096-360-9