Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Tajemnica gazety (książka)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GRA5-X37
  • Producent: ZAKAMARKI
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48h
  • 22,90 zł

Lasse i Maja czytają artykuły zamieszczone w „Gazecie Valleby” i nie wierzą własnym oczom. Muhammed Karat używa fałszywych diamentów! Dyrektor szkoły ściągał na klasówkach! Komisarz policji kradnie jabłka! Czy to wszystko może być prawda? I skąd w gazecie tyle błędów ortograficznych?

Pełna nazwa: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Tajemnica gazety
Autor:
 Martin Widmark

Opis produktu:
Lasse i Maja czytają artykuły zamieszczone w „Gazecie Valleby” i nie wierzą własnym oczom. Muhammed Karat używa fałszywych diamentów! Dyrektor szkoły ściągał na klasówkach! Komisarz policji kradnie jabłka! Czy to wszystko może być prawda? I skąd w gazecie tyle błędów ortograficznych? Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach.

Informacje o wydaniu:
Data wydania: 2010-04-22
Wydawnictwo: Zakamarki
Kategoria: Dla dzieci
Liczba stron: 76
Wymiary: 15x21,5
Typ wydawnictwa: książka
Oprawa: twarda
Kod EAN: 9788360963807
Kod ISBN: 978-83-6096-380-7