Auta 1+2+3 BOX (DVD)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10313
  • Producent: GALAPAGOS
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h
  • 89,90 zł

Mistrzowie animacji ze studia Pixar przygotowali niezwykłą kolekcję naładowaną dawką humoru i pełną zaskakujących przygód. To wszystko zebrane w jednym zestawie zawierającym filmy:

Auta
Twórcy nagradzanych filmów Toy Story, Iniemamocni oraz Gdzie jest Nemo przedstawiają wysokooktanową, przygodową komedię o tym, że w życiu nie liczy się linia mety, lecz wszystko to, co mijamy po drodze.
Wschodząca gwiazda wyścigów Zygzak McQueen (Piotr Adamczyk) żyje na wysokich obrotach do czasu, gdy przypadkiem zbacza z trasy w drodze na najważniejszy wyścig w życiu. Trafia do Chłodnicy Górskiej, zapomnianej mieściny, gdzieś na słynnej Trasie 66, gdzie spotyka Sally, Złomka, Wójta Hudsona (Daniel Olbrychski) i innych nietuzinkowych bohaterów, którzy pomogą mu zrozumieć, że są rzeczy znacznie ważniejsze niż sława i trofea.
Film jest zatankowany do pełna świetną muzyką w wykonaniu m.in. Sheryl Crow, Jamesa Taylora i Rascal Flatts, a wśród niesamowitych dodatków na płycie znalazła się też krótkometrażowa animacja Złomek i błędny ognik. To wszystko sprawia, że Auta to niesamowita przejażdżka dla całej rodziny.

Auta 2
Twórcy filmów "Auta", "Odlot" i "Toy Story 3" przedstawiają kolejny hit ze studia Pixar, który zachwyci ciebie i całą twoją rodzinę! Nierozłączni przyjaciele - samochód wyścigowy Zygzak McQueen oraz jego niezrównany towarzysz, ciężarówka holownicza imieniem Złomek - wyruszają za granicę, aby wziąć udział w prestiżowym wyścigu, którego celem jest wyłonienie najszybszego auta na świecie! Ale droga do zdobycia mistrzowskiego tytułu będzie bardzo wyboista! Łatwo jest zboczyć z trasy, gdy wokół czyha tyle przeszkód i niespodzianek, a do tego Złomek wplątuje się w międzynarodową intrygę szpiegowską! Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną niesamowitą przygodę z ulubionymi bohaterami, oglądając "Auta 2", zwariowaną komedię, która gwarantuje humor i zabawę na najwyższych obrotach! 

Auta 3
Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez superszybkie samochody nowej fali pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. Chcąc wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej młodej trenerki Cruz Ramirez, przypomnieć sobie mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot okoliczności. Uzupełnij domową kolekcję o wysokooktanowy hit pełny niezapomnianych postaci i spektakularnej animacji!

Informacje o wydaniu:
Premiera na DVD: 2017
Nośnik: 3xDVD
Czas trwania: 78-102-98 min.
Region: 2
Format obrazu: 16x9
Dźwięk: 5.1: polski dubbing, angielskie
Napisy: polskie, angielskie